חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  הפקת אירוע > לא חבל על האוכל שנשאר?!

לא חבל על האוכל שנשאר?!  
09/09/2014

מנהג קדום בעם ישראל להזמין עניים לסעודת מצווה. כיום זה כבר לא ממש נפוץ, יש אנשים שתורמים סעודת עניים, כך שבזמן שהם שמחים בשמחתם, ישמחו איתם עוד עניים, שיזכו לאכול לשובע נפשם.
 ישנה דרך נוספת להפוך את השמחה הפרטית שלכם לשמחה כללית יותר. לכל אחד יצא להיות פעם בחתונה עד סיומה, ולחזות במראה הכואב של המלצר שמפנה את השולחנות. הוא לוקח מנה שלימה שאף אחד לא נגע בה וזורק אותה לאשפה כמו שהיא. זה כואב לראות, אבל זה כלום לעומת כל המנות שנזרקות במטבח.
כשאתם באים לאולם לבחור תפריט לאירוע שלכם, ומוסרים את מספר המוזמנים. נהוג לחשב עוד 20% של מנות "רזרבה" בשביל הבחירה של האורחים באיזה מנה הם בוחרים.
בסופו של אירוע ממוצע נשארות עשרות של מנות שלרוב ילכו לאשפה, לכם יש את הזכות לתת אותם לעניים.
לא מצפים מימכם שאחרי האירוע תתחילו להסתובב לחלק מנות שנשארו לנזקקים, אבל יש השתדלות פשוטה שאפשר להכניס בין ההכנות המקדימות לחתונה. ליצור קשר מראש עם אחד מארגוני החסד, הם לקחו על עצמם את מלאכת הקודש לעבור בלילות ולאסוף את כמויות האוכל האדירות של האוכל המוכן- שלא ייזרק.
כל שעליכם לעשות הוא לפנות לאחד הארגונים דוגמת 'לקט- ישראל' ולבקש מהם שהמתנדבים שלהם יבואו לאירוע שלכם בסיומו ויקחו את האוכל במשאיות הקירור שלהם לשמירה . בבוקר כשתתעוררו שמחים ומאושרים לאחר האירוע שלכם, תדעו שיחד איתכם יש עוד כמה אנשים שמשתתפים אתכם בשמחתכם ומקבלים את המנות שנשארו לכם
תתחילו את חייכם בחסד, זה כל כך פשוט, אז למה לא?