חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


הזמנות לחתונה  
07/01/2009

המועד נקבע, האולם נסגר, מדידת השמלה, הצלם, והקייטרינג כבר מכינים עצמם לערב הגדול. כעת נותר החלק הנחמד להכין הזמנות לחתונה.
הזמנות לחתונה מהווים כיום שוק גדול של חברות עיצוב ובתי דפוס, לפני שרצים להדפיס את ההזמנה לחתונה חשוב לשים לב לכמה דברים. חשוב לוודא את סוג הנייר עליו אתם מדפיסים את ההזמנה, כיום ישנם סוגים רבים של נייר, השוני מתבטא גם במחיר, אין צורך להשקיע תקציב אסטרונומי בהזמנות ומצד שני וודאו כי הנייר איכותי במידה.
כיום ניתן למצוא אינספור של סוגים של הזמנות לחתונה, הזמנות שהן חלק מהעטיפה, הזמנות, שיש עליהם קומיקס של בני הזוג, הזמנות קלאסיות של הכתוב, כתיבת מילות שיר שאתם אוהבים על ההזמנה וכו' . חשוב לבחור מעצב בעל ניסיון, שיכול להתאים לכם את ההזמנה שלכם. מניסיון זוגות רבים הגיעו עם רעיון אחד של הזמנה ויצאו עם הזמנה לחתונה שונה לגמרי בסגנון. מעצב שלך הזמנות לחתונה יכול להציע לכם שלל של סוגי הזמנות. בעת בחירת חברת הדפוס חשוב להגיע ולראות דוגמאות של הדפסה, הזמנה שהדיו בה חלש או מרוח יביא בסופו של דבר להוצאה כפולה ובבזבוז זמן.
ישנם אולמות או גנים המספקים את המעטפות של ההזמנות לחתונה הכוללות מפת הגעה, וודאו מראש אם האולם או הגן מספק אותם במידה ולא, חשוב שתכינו לצד ההזמנה ניר עם מפת הגעה או הכנה של מעטפות עם מפה. אם האולם מספק את המעטפות, בקשו דוגמה של מעטפה, על מנת להתאים את ההזמנה לגודל המעטפה.
הכנת הזמנות לחתונה מבעוד מועד, יאפשר לכם להכין את ההזמנה שמתאימה לכם, לקבל אותם בזמן מבית הדפוס ולשלוח אותן ליעדם בפרק זמן הגיוני לפני החתונה, נהוג כשלושה שבועות לפני מועד חתונה.

באתר זולים תוכלו לקבל הצעות מחיר בנושא הזמנות לחתונה או הזמנות לאירועים
מתוך: www.reader.co.il