חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  הפקת אירוע > לבחור צלם לחתונה

לבחור צלם לחתונה  
25/12/2008

צלמי חתונה איך לבחור?
את השמלה תאחסנו עמוק בארון, את בגדי החתן ספק אם החתן ילבש שוב. אבל יש דבר חשוב שילווה אתכם לכל החיים ובטח יעניין מאוד ילדכם: צילום החתונה, חשוב לבחור את הצלם המתאים, המקצועי והנכון עבורכם איך עושים את זה? הכנו עבורכם כמה עצות לבחירת צלמים לחתונה:
בחרו צלם או צלמת על- פי המלצות ועבודות קודמות, וכן גם בהתאם לכימיה שנוצרת בניכם, החשובה במקרה זה. אל תיקחו צלם שאינו מעורר בכם אמון וללא המלצות של לפחות שני גורמים.
שבו עם הצלם או הצלמת מראש לפני האירוע, הגדירו חלקים באירוע או בני משפחה שחשובים לכם. לא כל אחד יכול לנחש במהלך הערב את דרגת הקרבה של כל אורח . בנוסף מנו שני אנשים, מכל צד שיראו לצלמים מהם ההורים, האחים ובני המשפחה הקרובים.

אם קרה שאורחים מסוימים צולמו רק בסרט הווידיאו ואתם רוצים תמונות סטילס שלהם, אפשר לבקש להביא תמונת וידאו ולהפוך אותה לצילום סטילס, היום הטכנולוגיה מאפשרת הכל והדוד מאמריקה ישמח לקבל תמונה.
היום לא נהוג לסכם מראש את מספר התמונות שיש לצלם רוב הצלמים מצוידים במצלמה דיגיטאלית ואפשר לצלם אלפי תמונות ולבחור לפיתוח רק את היפות מביניהם. מומלץ מאוד שתהיה לפחות מצלמת פילים אחת, התמונות יוצאות טבעיות יותר.
התעקשו שהצלמים שאיתם סיכמתם הם אלה שיופיעו לאירוע, ולא ישלחו צוותי משנה. אם לא, בקשו להיפגש עם הצוות עצמו שיגיע בפועל.

ודאו שהצלמים מביאים מצלמת וידיאו רזרבית מוכנה לצילום, אם תהיה תקלה - איש לא יוכל לפצות על עוגמת הנפש באובדן הצילומים {תוכלו למצוא לא מעט סיפורים עצובים כאלה}

אם אתם מבקשים אלבום מעוצב - בקשו לראות אלבומים שכבר נעשו ובחנו את איכות התמונות בהם ולא רק את הגרפיקה.
השוו מחירים אבל אל תגזימו. זוגות שמגיעים לצלמים עם טבלאות מסודרות ומחירים של עשרה צלמים ויותר, משדרים חוסר החלטיות ונודניקיות. צלמי חתונה, בעיקר  מנוסים, נוטים לדחות אותם.

המחיר חשוב, אבל כדאי להשקיע, כי זה מה שנשאר אחר כך לזיכרון. מחירי הצילומים כפופים גם לימים בשבוע. בימי ראשון קל יותר להוריד מחירים. קשה להתמקח על מחירי אירועים בימי חמישי, הנחשבים לפופולאריים ביותר.

חשוב לראות סרט וידיאו שנעשה ע"י הצלם, תוכלו להתרשם מאיכות הצילום וכיצד הצלם מספר את החתונה.
בקשו לעלות את כל הסיכומים כולל לוחות זמנים על הכתב, בכלל, מומלץ לעשות כך עם כל הספקים.
בקשו מהצלם והצוות המתלווה אליו שלא יפריעו למהלך האירוע במיוחד בזמן החופה. הרצון לתפוס כמה שיותר תמונות גורם לעיתים לרבים מהאורחים לא לראות את מהלך החופה.
אל תשכחו: חיוך גדול, זה כבר יעשה את העבודה!
מזל טוב ובהצלחה!