חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  אטרקציות > קליפים לאירועים

קליפים לאירועים  
28/06/2015

קליפים לאירועים היא הדרך להפתיע אנשים כמתנה לאירוע, קליפים לאירועים יכול להכיל ברכות או הכנת שיר.  ניתן לשלב בקליפ קטעי וידיאו, תמונות מוזיקה, או להיות מקוריים ואף להכין קטע מצחיק. ניתן לערוך קליפים לאירועים שיהוו רקע לאירוע כגון דרך ההכרות של הזוג, ההכנה לחתונה, בחירת האולם, הקייטרינג, מדידות השמלה והחליפה, התאמת האיפור והצילומים, שהביאו את הזוג עד הלום.ניתן לשלב בקליפ לאירוע קטעי קריוקי לשירה עם הקהל.
 
קליפים לאירועים, מצריך התארגנות מראש, על מנת להכין את הסרט בצורה טובה ושתהיה מעניינת יש לחשוב על רעיון שהייתם רוצים להעביר, סיפור ההכרות של הזוג, ברכות וסיפורים שיש לחברים לספר על הזוג, ניתן להכין סרט אנימציה דרך ציורים עם קריינות ושילוב של תמונות. ניתן לערוך את הסרט עם שיר שחתן או כלת השמחה אוהבים וכו'.
 
כיום ניתן למצוא חברות רבות העוסקות בהכנת קליפים לאירועים, בחירת החברה חשובה, הן במתן הכלים שהחברה יכולה להעניק לכם כגון מצלמה, מכשור להקלטה, יעוץ ועזרה בהכנת הסרט ועד עריכת הסרט. חברות להפקת קליפים לאירועים המנוסים בתחום יוכלו לתרום מניסיונם הרב, תוכלו לצפות בסרטים לדוגמה על מנת לקבל רעיונות להכנת הסרט או לשיפורו. חשוב לראות את הסרט במלואו לפני ההקרנה. חשיבות של זמן הסרט אף היא חשובה, סרט ארוך יכול להוריד מאיכות הסרט ולשעמם את הצופים.
לאחר שבחרתם את החברה שתפיק לכם קליפ לאירוע, שבו עם המפיקים על החומר הקים. ניתן לשלב חומר ישן עם חדש, לערוך קטעים מסרט החתונה או הסרטות וידאו מהילדות, ושאר רעיונות ככל העולה על רוחכם. ככל שתהיו פרודוקטיביים יותר, תקלו על החברה ליצור קליפ מעניין ואיכותי כמורת רוחכם.
את הקליפ תוכלו להקרין על מסך ענק בפני המוזמנים לאירוע, ואחר כך לצפות בו במחשב או בדי.וי.די מדי פעם כמזכרת מתוקה. קליפ הוא הנצחה מושלמת לרגעים היפים שלכם יחד. וגם לאחר שנים תוכלו לחזור ולצפות בו ולהתמוגג מנחת. לכן, קליפ לאירוע זו השקעה ששווה לטווח הקרוב והרחוק.
ניתן להשכיר לערב עצמו מחברת הקליפים לאירועים את המקרן והמסך אם אין ברשותכם. במידה והחברה לא משכירה מקרנים תוכלו לפנות לחברה להשכרת מקרנים.

מאת: אתר זולים מקור המאמר:www.reader.co.il