חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  אטרקציות > גימיק לכל חתונה

גימיק לכל חתונה  
15/04/2012

מאת:עופר הירש - אירוע נטו

בעבר, נהגו לעשות חתונות ''רגילות'' שבהם החתן והכלה הם מרכז העניינים והחברים הטובים הם אלו שעושים שמח ומקפיצים את האורחים, היום זה כבר משהו אחר.
בכל חתונה כיום תוכלו למצוא גימיק מיוחד שמשאיר את האורחים פעורי פה ונפעמים מתצוגה מרהיבה או ממתנה מתוקה בסיום החתונה.

גימיק בחתונה ? למה זה טוב ?

בכל שנה אתם מוזמנים לעשר חתונות לפחות ובכל פעם אתם רואים גני אירועים שונים או אולמות אירועים מפוארים ותמיד הכלה לובשת שמלת כלה לבנה ומיוחדת והחופה מעוצבת בשלל סגנונות וצבעים, איזה כיף יהיה לקבל שי קטן וצנוע שישמש לכם כמזכרת מאותה חתונה או שעם שבירת הכוס יתעופפו להן יונים לבנות או שברגע שבירת הכוס יתפוצצו זיקוקים בשלל צבעים ויאירו את השמים, אבל למה זה כדאי גם לזוג ?

כמו כל זוג שמתחתן, הרצון הגדול שדווקא את החתונה שלהם כולם יזכרו הביא את עולם החתונות להמציא את הגימיקים המיוחדים ומאפשר לזוגות מתחתנים לעשות חתונה מרהיבה עם זיקוקים, עיצובי זכוכית או פשוט לתת שי קטן לכל אורח ולדאוג שאף אחד לא יישכח את החתונה שלהם.

רעיונות לגימיקים מיוחדים

זיקוקי דינור ופירוטכניקה
כיום ניתן למצוא עשרות נותני שירות שיספקו לכם מופעי פירוטכניקה מרהיבים הכוללים זיקוקי דינור בשמי הארץ או מקלות אש בדרך לחופה ואפילו עיגול אש שבתוכו תרקדו. את הזיקוקים תוכלו לבקש עם שבירת הכוס בחופה או במהלך הריקודים ברחבה ותראו איך כל האורחים שלכם מתבוננים בהשתאות גדולה בשמים הנצבעים בשלל צבעים מרהיבים.

עיצובי זכוכית
אין הרבה מעצבי אירועים שיספקו לכם עיצובי זכוכית אישיים ולכן מומלץ לחפש חברת מעצבי אירועים שמקושרת לנפח כלשהוא או שיש באפשרותה לספק לכם מגוון גדול של עיצובי זכוכית שתוכלו לבחור אחד מהם.
את עיצובי הזכוכית רוב האורחים לא ראו עדיין ולכן הייחודיות שלכם תשאיר אותם פעורי פה ונלהבים נוכח הזכוכיות המנצנצות ממרכזי השולחן.
ניתן בסיום הערב לחלק עיצובי זכוכית מיוחדים לכל אחד מהאורחים אבל לקחת בחשבון שהנושא יקר במקצת.

עיצוב בקרח
עוד גימיק מדליק שנכנס לאחרונה לבית היוצר של מעצבי אירועים ומפיקים הוא עיצוב בקרח. מתי ראיתם בר משקאות מקרח ענקי או פסלי קרח העומדים ברחבת הריקודים ולא נמסים עד סוף החתונה? בטח שאף פעם...

עיצוב בקרח חייב להיעשות על ידי מקצוענים ובעלי ציוד מתאים כמו מערכות קירור ומערכת מעגלים לאיסוף המים הנוזלים, הרי לא תרצו ריקודים בתוך שלולית...
אם אתם חושבים שעיצוב אירועים בקרח יכול להקפיא את האורחים שלכם, אין לכן ממה לחשוש, העיצוב בעזת קרח לא פוגע באירוע אלא מוסיף לו גוון מיוחד ששום אורח לא יישאר אדיש בסוף החתונה שלכם.

מתנה לכל אורח
הגימיק הנפוץ ביותר אולי כיום בכל חתונה הוא שי קטן ומתוק לאורחים. מתנה לאורחים יכולה להיות גימיק מתוק במיוחד שיעזור לאורחים לזכור את החתונה שלכם תמיד.
מתנות לאורחים יכולות להיות מחזיק מפתחות עם תמונה שלכם או נר קטן ועליו הקדשה ותודה לכל אורח על שהיה בחתונה שלכם.

מי שרוצה באמת לתת מתנה מיוחדת לאורחים יכול לרכוש מצלמות חד פעמיות לכל אורח וביום החתונה כל אורח יכול לקחת את המצלמה ולפתח את התמונות כדי שתמיד תהיה לו מזכרת מהחתונה שלכם.

מתנות לאורחים יכולות להיות מגוונות וזה תלוי רק בכם מה תהיה המתנה לכל אורח בחתונה שלכם.

מופעי אש לאירועים
כמו מופעי הפירוטכניקה, ניתן לשכור פעלולן אש לחתונה שלכם שיבצע מגוון פעלולים מרהיבים כמו הדלקת לפיד בעזרת נשיפת חומר דליק או ג'אגלינג עם כדורי אש וכן הלאה.
לרוב, תוכלו למצוא חבר שיודע לעשות ג'אגלינג ברמה טובה אבל אם אתם רוצים את המופע עם אש ? מומלץ שזה יהיה איש מקצוע ולא חובבן.

www.eruaneto.co.il עופר הירש - אירוע נטו
מקור המאמר: www.Articles.co.il