חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  הפקת אירוע > למה שלא תחסכו באירוע שלכם?

למה שלא תחסכו באירוע שלכם?  
24/03/2009

האירוע מגיע- אתם בטח כבר מתרגשים !!
מה יהיה ביום האירוע ש...שההתרגשות גוברת, הפוקוס נעלם, הלחץ גובר, האורחים מגיעים ואז, אתם, כן אתם שצריכים להיות במעגלי הריקודים, בשיא השמחה, בדיוק אז אתם מוצאים את עצמכם מתרוצצים בין האורחים למטבח בין הריקודים לרב המלצרים והשאלות מתחילות, למה ולמה ולמה?
 
אבל למה הצלחות מלוכלכות? למה הסכו"ם לא נקי? למה פתחו עוד שולחן? למה הוציאו מנה ראשונה כ"כ מהר? למה הסלט לא נראה טרי? למה חסרות לחמניות? למה השירותים לא נקיים? למה העוף קר? למה אין מספיק מנות? למה? למה? למה?
 
בדיוק ברגע הזה אתם צריכים שמישהו אחר ידאג לכל מה שאתם צריכים, וליתר דיוק, לא רק מרגע האירוע אלא כבר מהבוקר.
 
מפיקי אירועים, כמו שלמה מ"שלמה תרבות" מסביר לנו כיצד הם משתלבים בדאגה לאירוע שלכם שיהיה בדיוק כפי שחלמתם והזמנתם.
 
"לאחר שהבנו מכם מה מגיע לכם מהאולם ומהאירוע, אנחנו מתחילים לפעול. צוות שלנו מפקח אחרי הבישול וטיב המוצרים לאורך כל היום. הצוות מטייל במטבח בבישולים, במחסן, בהכנות, בהגשה, בניקיון, עד סיום האירוע.
אנו דואגים שהאוכל יצא בזמן שנקבע מראש, שיצא חם וטוב וטרי בדיוק כמו שבקשתם,
ששולחן יפתח רק במידה וכל הכיסאות מלאים, וכן ביקורת על חדרי השירותים שישארו נקיים ומאובזרים לכל אורך האירוע. בעיקר דאגתנו היא שאתם תהיו עם האורחים ואנחנו נראה אתכם רגועים בזמן שאנחנו הורדנו מעליכם את כל נטל האירוע והארגון".
 
ומה לגבי עלויות הכרוכות בשירות מעין זה?
 
"אתם תופתעו לגלות שלא רק שתכסו את עלות השירות אלא אף תחסכו באופן ניכר בעלויות האירוע.
צוות בעל נסיון שמכיר את השטח ומודע למקומות בהם אפשר לחסוך ולהרוויח מבלי לפגום בשלימות השמחה. כך לדוגמא בכמות המנות המוזמנות, סוגי הבשר המוגשים בפועל, כמות המלצרים ושעות פעילותם וכד'. מספיק שיפתחו שתי שולחנות כי הסבירו לכם שאנשים עומדים ואין מקום, ולכם לא היה זמן לבדוק באמצע האירוע אם אכן כן הדבר, והנה כבר עברתם את העלות שלנו."
 
כמה מילים לסיכום
 
"אף-אחד לא רוצה "לשפוך כסף", אבל כשמתחילים לארגן שמחה נראה שאין ברירה, כשברקע ההתרגשות, ומסביבכם: בעלי האולמות, רשימת תפריטים, צלם, תזמורת ואין לזה סוף, והם נותנים לכם להרגיש שפה ושם קצת להוסיף וזה ישדרג לכם את האירוע... אתם מתפתים, ובעצם, למה לא? זה האירוע שלכם, ב"ה! אבל אנשי שטח בתחום יוכלו לאפשר לכם לדעת היכן יש מקום לתוספת במחיר, היכן ניתן לחסוך, ולבסוף שהתמורה לכספכם תהיה מלאה וימצאו הדברים הקטנים שמשלימים לתחושה של הצלחה והנאה לכם ולאורחים שלכם."

כתבה זו הוכנה ע"י צוות כל שמחה בשיתוף "שלמה תרבות"- הפקה וביקורת שמחות ואירועים.
למידע נוסף על השירות לחץ כאן או צלצל- 03-9331028 / 050-8730100