חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


פנים בפנים  
31/12/2007

זה תמיד קורה. הכול מושלם. אתה אוהב אותה. היא מתה עליך. אתם מחליטים להתחתן. ויום אחד, פתאום, אתם פותחים את העיניים ורואים הכל כפול..
 
כן, הסרט הזה הוא מציאות, כמעט אצל כל מי שהולך להתחתן. יש הרבה רצון טוב בלב, הרבה אהבה בעיניים, אבל השאלה דוקרת: איך מתרגמים את זה לחיים.איך חושבים בשניים? איך מדברים ישירות אל זוג עיניים? איך יוצאים ממריבות קשות וויכוחים נוקבים? איך חושבים חיובי למרות הכאב והכעס? התשובה הראשונית שעולה בראש היא: החיים כבר ילמדו אותנו. תשובה נכונה, אבל לא מדויקת. בשביל מה "להתברבר" ולהיכנס לשדות קוצים כשכבר רבים וטובים סימנו את השבילים?! אפשר וכדאי לרכוש כלים יסודיים של תקשורת פנימית שמאפשרים להתחיל את המסע המשותף מנקודת פתיחה אופטימלית.
 
אם אתם זוג לקראת חתונה, קחו לעצמכם שתי דקות הפוגה ממירוץ ההזמנות והאולמות, ודמיינו את הסיטואציה הבאה: נסיעה אל הגליל. טבע בראשיתי פשוט וקסום. סופשבוע רגוע. יציאה מקלחת ההכנות הטכניות וכניסה אל מה שהכי חשוב לכם – בניית הזוגיות שלכם והבית החדש.
שלושה ימים (חמישי-שישי-שבת) שגדושים בסדנאות והרצאות שמרוכזות בדיוק בנקודה שאתם עומדים עליה – נקודת החיבור ביניכם .
 
מה בתוכנית? סדנאות מגוונות הסובבות סביב העצמת הזוגיות: זיהוי נקודות כוח ואתגר בקשר, הכרת השוני והניגוד בין המינים, הבנה של סוד הדיבור המחבר וההסתכלות החיובית, התמודדות עם קשיים וכו', כשהכל יורד אל ה"שטח", עד שמחת הפרטים הקטנים.
שיעורים שפותחים צוהר אל המבט היהודי הפנימי על הזוגיות בכלל ועל חיי האישות בפרט.
הרצאות שמקיפות תחומים נוספים של הבית (כלכלה נכונה, גנטיקה ופוריות ועוד).
 
 
על היוזמה החשובה הזאת, של הכנת זוג לקבלת פני השכינה שביניהם, אחראים, איך לא, שניים. אילן והילה יפרח מבית רימון.
אילן, ר"מ במכינה הקדם-צבאית בבית רימון, ומנחה קבוצות, מספר, שאת רוב הרעיונות, הם שאבו מזוגות שהם ליוו לפני החתונה. "אחרי עשרות 'שעות מנוע' עם זוגות לקראת חתונה, פתאום קלטנו, שזה הזמן הכי טוב לצייד את הזוג בכלים פשוטים וחזקים, שילוו אותו אחר כך למשך כל החיים". "הטעות הגדולה היא שיש חשש ראשוני אצל זוגות להגיע לסופשבוע כזה בגלל שהתפיסה היא שבזוגיות מטפלים רק כשיש בעיות. אנחנו חושבים בדיוק הפוך. שזמן הארוסין הוא הזמן הכי מוצלח לשדרג את הזוגיות, רגע לפני שיוצאים לדרך".
הילה, מחנכת בנות ומדריכת כלות במשך שנים, מדגישה את העובדה שההכנה לכלות מרוכזת בהלכות נידה בעוד שיסודות החיבור בין איש לאשתו כמעט ואינם מדוברים. "העולם הרוחני היהודי מעניק כל-כך הרבה כלים לזוגיות בריאה ותוססת, שכל מה שצריך, זה רק לאסוף את האורות  ולהוריד אותם למסגרת מעשית. זה מה שניסינו לעשות בתוכנית".
 הזוג יפרח הקימו את המרכז לזוגיות יהודית – "פנים בפנים", וזהו פרי הביכורים של המרכז. בתוכנית משולבים רבנים ואנשי מקצוע ובליווי ויעוץ של רבנים ומטפלים.
 
אם כל מה שכתוב כאן נשמע לכם שייך אליכם. אפשר לשמוע עוד קצת ...
054-6234974
חמידע על סדנאות לחץ כאן