חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


קונפטי  
17/01/2016

"לא יאומן...", "מדהים...", "עוצר נשימה..." אלא הם חלק מהתגובות שתקבל/י לאחר שתותחי הקונפטי יופעלו באירוע המיוחד שלך.
אפקט הקונפטי נמצא דרך קבע באירועים יוקרתיים וגדולים בארה"ב ובשאר העולם. אפקט זה חדשני בישראל ועונה על הצורך הקיים של מפיקים ובעלי  אירועים ליצירת חדשנות, הפתעה והתרגשות בשוק רווי בו הכול לכאורה מוכר וצפוי.
אפקט זה הוא לא "עוד תוספת נחמדה לאירוע..." אלא מה שיהפוך את האירוע המיוחד שלך לאירוע מיוחד עוד יותר. הוא ימחיש את ההתרגשות באוויר, יעמיק את הזיכרון ויגרום לקהל להשתתף עוד יותר בשמחתך.
 
מה זה קונפטי?
קונפטי אלו גזרי נייר מיוחדים העשויים ממשי. המאפיין אותם זהו משקלם הקל המאפשר להם להתעופף באוויר לזמן ממושך.
 
מארגני חתונה הפקה וכל אירוע מעוניינים שהקהל  שמגיע לכבודם ייהנה ויזכור אותו לאורך זמן רב. הקונפטי מעלה את רמת המעורבות של הקהל, זה כיף אינטראקטיבי. הופך אירוע מיוחד להיות אפילו עוד יותר מיוחד. זה לא משהו שאתה פשוט רואה, זה משהו שאתה מרגיש.
 
לאירועים באולם מומלץ התותח החשמלי . זוהי מכונה שבעזרת מדחף גורמת ללחץ אוויר גבוה במכונה. גזרי הנייר המיוחדים (קונפטי) מוכנסים לתוכה דרך פתח צדדי ובעזרת מערכת סירקולציה פנימית, מופרדים אחד מהשני, ויוצאים בחוזקה מהמכונה לחלל האוויר. כ-100 גזרי נייר בשנייה אחת. הקונפטי עשויים ממשי ולכן קלים ונשארים באוויר זמן רב. ישנה עוד דרך, פחות אפקטיבית ומודרנית, להעיף את הקונפטי לאוויר והיא פשוט לעשות זאת בעזרת היד.
 
כמה קונפטי צריך?
זה תלוי בכמה גורמים:  שטח המקום, האם המקום הוא פתוח או סגור (אולם, חופה פתוחה..) והאפקט הרצוי (טפטוף או סופת שלג) מהו גודל החדר ? מהו הגובה? מהו שטח הכיסוי שבו אתה רוצה שהמכונה תעבוד? האם לתפוס את העין של האורחים או אפקט אינטראקטיבי לכל הקהל? מקומות שונים דורשים אפקטים שונים.
 
באיזה צבע קונפטי לבחור?
כאן יש לשאול מספר שאלות. מהי סוג האווירה שברצונך ליצור. אווירה רומנטית צבע לבן,  אירוע נוצץ - זהב, כיף וחגיגה - שלל צבעים הכול לפי בחירתך