חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


עונת החתונות  
03/04/2015

לא בכדי רבים מכנים את חודשי הקיץ בשם 'עונת החתונות'. גם אם אתם בשלב שרוב החברים כבר התחתנו. תמיד תקבלו עוד שתיים, שלוש הזמנות לחתונות העונה. אומנם לחתונת קיץ יתרונות רבות אך כמו כל דבר, הן מביאות עימן גם התמודדויות  עם מזג האויר.ב מחשבה מראש על הפרטים הקטנים תוכלו לא רק לפתור בעיות אלא גם להפוך חיסרון ליתרון.
מאווררים ומצננים- במידה ובחרתם להתחתן בגן אירועים, פעמים רבות יש צורך בתוספת של השכרת מאווררים או מצננים. לעיתים יש צורך רק ברחבת הריקודים ולעיתים במתחם כולו. קיימדות בשוק חברות רבות של מאווררים תעשיתיים ומצנני מים. לפני שאתם פונים לחברות ההשכרה, בדקו מול האולם האם הוא מספק את השרות או שיש לו המלצה על חברה מסויימת. תכנון נכון של כמות ומיקום של כל אחד  מסוגי הקירור, מסייעים בהורדת הטמפרטורות. מאווררים מורידים עד 4 מעלות ומצננים עד 10 מעלות.
ארטיקים מיניאטוריים לרחבת הריקודים- ישנם חברות בר המציעות קרטיבים לרחבה. ניתן לרכוש קרטיבים מיניאטוריים, מונעים לכלוך על הרחבה וכתמים על הבגדים. ידוע שחתונה שמחה נמדדת ברחבת ריקודים פעילה. זריקות מרץ לרוקדים יכולה להוסיף לא מעט לאנרגיות בחתונה. יש לתאם מראש עם האולם שאתם מביאים קרטיבים שיש מקום לאפסון, שהמלצרים יחלקו אותם וכן יש לתאם עם משגיח הכשרות במקום, שאתם מעוניינים להביא קרטיבים. לעיתים תתבקשו להביא קרטיבים בכשרות מסויימת מהודרת, המתאימה לרמת הכשרות במקום.
מנה אחרונה- התייחסות בבחירת התפריט לעונה החמה באה לידי ביטוי בעיקר במנה אחרונה. בר שייקים ובר מעוצב של פירות העונה, הינם יפים למראה וטעמם מרענן. כמובן שתוספת גלידות תתקבל בברכה בברכה.
ועוד טיפ קטן ומפנק- ניתן לקבל את פני האורחים בשולחן עם כוסות מיץ טבעי קר. בכל כוס מונח קש פלסטיק צבעוני ומעוצב, עליו מושחל פתק הושבה עם שם האורח, מספר השולחן ואמירה אישית