חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


טעם הטעימות  
15/03/2016

אחד המרכיבים החשובים באירוע הוא הסעודה. מעבר לכך שזוהי סעודת מצווה, האורחים המגיעים מקרוב ומרחוק ישמחו בין היתר, יחד עם כל השמחה, גם לארוחת ערב טובה או במילים יפות יותר הידור במצווה. אין זה אומר שתצאו מגדרכם, אך חשבו כיצד האירוע שלכם יראה במיטבו בהתאם לתקציבכם. אז צאו לדרך ותיהנו מאחד השלבים היותר נחמדים בארגון החתונה.
אם בחרתם בשירותי קייטרינג פרטי או קייטרינג של האולם- בחירת התפריט מתחלק לשלושה שלבים מקובלים. הראשון טעימות, השני נוכחות ובדיקת הקייטרינג בזמן אירוע. לאחר חוויית שני השלבים הראשונים מגיעים לסגירת החוזה. מומלץ להשוות בין שתיים עד שלוש חברות על מנת שיהיה מדד להשוואה, אבל על מנת שההחלטה לא תהיה מבלבלת מידי מומלץ לא להשוות בין חברות רבות.
לשלב הטעימות חשוב להגיע עם תקציב מוגדר בכדי שבעלי הקייטרינג או האולם יבנו לכם הצעה לתפריט מותאמת לתקציבכם. רוב תקציב החתונה מופנה לנושא האוכל ולכן משמעותי מאוד לחשב את התקציב. ומספר מנות משוער.
למרות שאתם הולכים לאכול, מומלץ להגיע לטעימות לא מורעבים, בכדי ששיקול דעתכם יהיה ניטראלי. לטעימות קחו איתכם אדם שאתם סומכים על דעתו ובעיקר טעמו. נסו לבחור במנות שנראות לכם מתאימות לכלל המוזמנים. תוך התחשבות במגוון הגילאים והעדות. מבחינה אסטטית, רצוי שהמנה בצלחת לא תהיה עמוסה מידי אבל גם לא קטנות מידי.  רצוי לשמוע את ההמלצות של הקייטרינג לגבי המנות המוצלחות ביותר לאור ניסיונו ולהפעיל את שיקול דעתכם בנוגע למנות אלו.
קייטרינג מוצלח נמדד גם באיכות האוכל וגם בשרותיו האדיבים. בדקו שני תחומים אלו במהלך פגישת הטעימות. שוחחו עם בעלי העסק, קבלו טיפים, שאלו את כל השאלות העולות בראשכם ובחנו את אדיבותו ואמינותו של בעל העסק.
בשלב הצפייה באירוע עצמו, חשוב מאוד לשים לב ליכולת הקייטרינג לתת מענה לוגיסטי ראוי להגשת האוכל, כמויות האוכל המוגשות ואדיבות המלצרים.
בשלב האחרון של חתימת החוזה חשוב לשם לב לכל הפרטים הקטנים, לברר כל דבר שלא ברור ולסגור את כל הפינות.
בסופו של כל אירוע נשארות כמויות של אוכל, ניתן לסכם מראש עם בעל הקייטרינג ובעל האולם על תרומת האוכל למשפחות נזקקות.
למידע נוסף אודות תרומת האוכל לחצו כאן