חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  הפקת אירוע > חתונה בשנת שמיטה

חתונה בשנת שמיטה  
22/09/2014

הקשר בין האירוע לשנת השמיטה מתבטא בשני תחומים עיקריים: האוכל ועיצוב האירוע. במאמר זה אפרט את האפשרויות השונות העומדות בפני בעלי השמחה כיצד ניתן לעצב את האירוע בשנת השמיטה? ומהם הדגשים המיוחדים עליהם חשוב לשם לב בבואכם לבחור עיצוב אירוע מבעל האולם או ממעצב אירועים באופן פרטי.
כמעט כל עיצוב אירוע משלב בתוכו שימוש בפרחים, אם זה בזר הכלה, עיצוב החופה, עיצוב השולחנות וקבלת הפנים. ישנם שנוהגים לאסור שימוש בפרחים המפיצים ריח (כדעת הרב מרדכי אליהו זצק"ל) וישנם שנוהגים שלא להשתמש בפרחים שניתן לאכול כגון ורדים.
אז מה הן האפשרויות העומדות בפניכם לעיצוב האירוע?
לכל הדעות בשימוש בפרחים הגדלים במצע מנותק או בפרחים חד שנתיים אין כל חשש בשביעית.
יש המחמירים להשתמש בפרחים מיובאים, יש לקחת בחשבון ששימוש בפרחי יבוא משלש את מחיר הפרחים ובשיקול כולל מכפיל את מחיר העיצוב.
פתרון נוסף לעיצוב המשלב פרחים הוא שימוש בפרחים שגודלו בהיתר מכירה או פרחים בעלי קדושת שביעית המסופקים אצל חלק ממשווקי הפרחים. במידה והפרחים בעלי קדושת שביעת, חשוב לזכור בסוף האירוע שיש לזרקם לאשפה רק לאחר עטפתם בנייר או שקית ניילון נפרדת.
האפשרות האחרונה, עוקפת את ההתמודדות עם שנת השמיטה, הוא שימוש בפרחים מלאכותיים, ניתן למצוא עיצובים מלאכותיים יפים. לא כל זוג יחפוץ באפשרות זו מבחינת עיצובית, אך הוא בהחלט משתלם כלכלית.