חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


לתת  
14/02/2016

מזכרת לאירוע ממפעל שיקומי לאנשים בעלי מוגבלויות היא אחת הדרכים היפות לתת נופך נוסף למזכרת שתעניקו לאורחים שלכם. ברחבי הארץ קיימים מפעלים שונים שמטרתם לשלב את בעלי המוגבלויות במטרה לאפשר למשוקמים להשתלב בשוק העבודה על פי יכולתם. העובדים במפעלים אלו מוכרים את התוצרים וכאן נכנסת האפשרות שלכם כבעלי אירוע לקנות מהם מזכרות ובכך לתרום רבות להצלחת המפעל. מומלץ להגיע להתרשם מהמפעל, מטיב התוצרים ותנאי תעסוקת הפועלים על מנת שתהיו בטוחים שבחרתם במקום הנכון.
 
אור לנפש- משתלה מהלב, בשנת 2007 פתחה עמותת אור לנפש חממה טיפולית הנקראת "חממה מהלב". בחממה מגדלים עציצים מעוצבים,עציצי תבלין, צמחים ופרחים. ניתן לרכוש במשתלה עציצים ולפזרם על גבי שולחנות האירוע. אם תצאו מנקודת הנחה שעיצוב פרחים למרכז שולחן עולה בין 50-100 ₪ לשולחן ואחרי האירוע לא נשאר ממנו כלום. הרי שרכישת כמות גדולה של עציצים עם הקדשת מזכרת תייפה את השולחנות באירוע, תישאר כמזכרת, תוזיל את העלויות וכמובן תוסיף תרומה יפה לארגון שיכול להמשיך את העבודה החשובה המעניקה משמעות לחייהם של אנשים עם פגיעה נפשית ועוזרת להם להתמודד עם השיקום המקצועי שלהם.  
 
עמותת שק"ל, עמותה נוספת המציעה אפשרויות שונות של מזכרות לאירועים. בשק"ל מועסקים אנשים עם ליקויי למידה, אנשים עם ליקויים אינטלקטואליים, אנשים המתמודדים עם פגיעות נפשיות, דרי רחוב לשעבר, אנשים עם נכויות פיזיות ועוד. המשוקמים מחולקים לקבוצות בהתאם לרמת התפקוד שלהם ויכולותיהם.  בין המזכרות שניתן למצוא בעמותת שקל ניתן למצוא נרות דקורטיביים בעבודת יד מסוגים שונים. ניתן להזמין נרות בריחות, צבעים וצורות כיד הדמיון בניהם נרות הבדלה (בעלי 2 פתילות ) בעבודת יד במגוון צבעים וצורות. כולל אריזה ובצרוף הדפס או כרטיס ברכה לכל נר.
רעיון נוסף למזכרת שניתן לרכוש מעמותת שק"ל הוא סבונים דקורטיביים בעבודת יד מסוגים שונים. ניתן להזמין סבונים בריחות, צבעים וצורות כיד הדמיוןהסבונים גם הם כוללים אריזה ובצרוף כרטיס ברכה לכל סבון.
באתר עמותת שקל ניתן להתרשם ממגוון אפשרויות מזכרות מקסימות נוספות בניהם שתילי פרחים או צמחי תבלין הארוזים באריזת צלופן, נייר חן וסרט ראפיה וכן רעיונות רבים של עיצובי גרפיקה בעיצוב סטודיו 'בין השורות' שבעמותת שק"ל כגון הזמנות לחתונה, פתקים לשולחן ועיצוב סימניות