חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


מפל שוקולד  
20/11/2016

מחפשים אטרקציה מדהימה לאירוע חורף? אחד הפינוקים החמים ביותר שתוכלו להציע לאורחים שלכם הוא מפל שוקולד. מפל שוקולד באירוע יהיה אטרקטיבי עבור כל שכבות הגיל וישאיר רושם של הנאה בלתי נשכחת מהאירוע שלכם.
 
קיימים בשוק ספקים רבים שיוכלו להציע לכם את שירותיהם. ישנה אפשרות להשכיר מפל שוקולד ולמנות את אחד מבני המשפחה/החברים על אסיפתו והחזרתו למשכיר או לחילופין לקחת שירות של הפעלת המכשיר. האפשרות השנייה מומלצת יותר על מנת שלא יהיו תקלות ותוכלו לחגוג בראש שקט. למפל השוקולד נהוג להוסיף בר מתוקים ופירות העונה.
 
בבואכם לשכור מפל שוקולד עליכם להשוות מחירים ומה תקבלו בתמורה. ישנם מספר נקודות להשוואה:
 
גודל המפל: המפלים הסטנדרטיים נעים בין 40 ס"מ עד מעל מטר, וכן מספר 'קומות' שונה
 
כמות וסוגי השוקולד: יש להשוות בין רמות איכות השוקולדים השונות וכן לברר אם יש את סוג השוקולד בו אתם מעוניינים. רוב האירועים בישראל הם בשריים- באירוע מסוג זה לרוב משלבים שוקולד בלגי איכותי לעומתו באירוע חלבי ניתן לשלב גם שוקולדים חלביים למיניהם.
 
זמן ההפעלה: במידה ואתם לא משכירים יש לברר כמה זמן הפעלה  כלול במחיר
 
חוות דעת: רצוי לקבל חוות דעת של לקוחות האם היו מרוצים מהשירות.
 
מחיר: לאחר שיש לכם רשימה (רצוי לא ארוכה מידי). מומלץ לקחת חברה עם מחיר סביר. שלא יהיה נמוך מידי- שלא תשלמו על החיסכון במחיר שביעות רצונכם. וכמובן לא יקר מידי- סביר שבמחיר יקר תקבלו עוד הטבות שאין לכם צורך בהם.
 
כשרות- ניתן להשכיר מפלי שוקולד במגוון כשרויות. מומלץ לתאם אם האולם/ משגיח הכשרות שאתם מכניסים אוכל חיצוני בכדי שהכל יתנהל על מי מנוחות ביום האירוע ולא יהיה צורך להסדיר את הכנסת האוכל מגורם חיצוני ביום האירוע.
מצד הכשרות עדיף להשכיר את המכשיר מחברה שמפעילה את המכשיר ולא השכרה בכדי להיות בטוחים לגבי כשרויות השוקולד שהכניסו למכשיר
 
הזמנה- אומנם יש נותני שירות רבים בשוק אבל האיכותיים שבהם נחטפים. אם החלטתם על נותן שירות מסוים מומלץ לסגור איתו בהקדם ולברר מראש במה יהיה כרוך ביטול ההזמנה