חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


פלאש מוב  
14/02/2016

כבר שנים רבות אנו עדים לתופעת הריקוד לחתן והכלה, כאשר הרוקדים הם בני משפחה, חברים מהישיבה, חברות מהאולפנה/ מדרשה. חלקם מוצלחים יותר חלקם פחות. ישנן חתונות שההופעות והריקודים רבים כך שחצי שעה מהחתונה המוזמנים נהנים (יותר או פחות) מהופעות הקרובים. אם גם אתם שבעתם מההופעות האלו ואתם רוצים להמשיך את הרעיון בגרסה משודרגת מומלץ לחשוב על הפקה עצמאית של פלאש מוב לחתן ולכלה.
 
מדובר בריקוד שנראה ספונטני, זורם ומפתיע בו מאחדים את כל הקבוצות שרצו לשמח בריקוד לריקוד אחד סוחף. הפלאש מוב בנוי ככה ששני אנשים מתחילים ריקוד ואז מצטרפים אליהם כל פעם עוד אנשים (שעשו שיעורי בית ולמדו את התנועות). האפקט שכל פעם עוד אנשים מצטרפים לריקוד יוצר התרגשות- החתן/ הכלה המופתעים מגלים עוד ועוד אנשים ששיכים להפתעה הזאת. אנשים שכביכול אין קשר בניהם. כדאי לתאם בין הרוקדים מי מתחיל ומי מצטרף מתי. מתחילים בחברים ממעגלי חברה שונים ממשיכים בבני משפחה קטנים כגדולים. ככל שיותר מפתיע שהדמות גם שייכת לחגיגה כדאי שתצטרף בשלב מאוחר יותר.
 
אז איך בעצם כולם יודעים את הריקוד?
 
כן, זה השקעה ללמד את כולם, אבל ההשקעה משתלמת. מומלץ לצלם סרטון של הריקוד ולהעביר בין המוזמנים. כאן צריך שיתוף פעולה של המשפחות שיביאו לכם את הפרטים של מי שרלוונטי לפנות אליו.
במידה ומדובר בריקוד בנים, העבודה תהיה קלה יותר- מעלים ליוטיוב ושולחים לכולם קישורים. במידה והבנות רוצות להכין ריקוד כזה צריך לצרוב את הריקוד על דיסקים במספר עותקים ולהתחיל להעביר בין המוזמנות. סביר שלרוקדים המבוגרים יהיה יותר קשה ללמוד את הריקוד-  תרחמו עליהם ותביאו להם להיות אחרונים.. עם הסבא ירקוד גם כמה שניות אחרונות עם כולם זה יהיה גם לו חוויה גדולה וגם לחתן/ כלה.
אם כבר השקעתם וצילמתם ויש אנשים חשובים שלא יצליחו ללמוד בלי שיעור פרטי, חפשו מישהו שיכול לבוא ולעזור לכם במשימה וללמד אותו.בסך הכל הריקודים עם תנועות פשוטות שחוזרות על עצמם ועיקר היופי כאן זה האחדות . קחו בחשבון שאחרי שהרבה אנשים יצטרפו תוך כדי ריקוד סביר שמוזמנים נוספים שהבינו את הריקוד יקחו גם חלק.
 
בניית הריקוד
 
בחיפוש פשוט באינטרנט תוכלו למצוא דוגמאות רבות לריקודים ולקחת מהם רעיונות לתנועות . ניתן כמובן לשלב בריקוד סרטים, כובעים או כל דבר שעולה בדמיונכם.  חשוב לידע את המשתתפים באיזה שלב של החתונה אתם מעוניינים לקיים את הריקוד. אפשר להיצמד  למסורת הריקודים ולהתחיל את הריקוד כשהחתן והכלה יושבים מולכם או תוך כדי אחת הברכות. אפשר להתחיל תוך כדי הריקודים הרגילים ואפשר בין שולחנות הסועדים בזמן שכולם יושבים. יש לתאם עם הלהקה מתי להתחיל את השיר..