חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  מקום לחגוג > בדיקת תנאי הגן/ אולם האירועים

בדיקת תנאי הגן/ אולם האירועים  
28/12/2015

כמה נקודות שחשוב לבחון לגבי אולם אירועים או גן אירועים

חניה- האם אורחיכם יהנו מחניה מאובטחת ללא תשלום? אף אחד לא מעוניין שהאורחים שלו יצטרכו לחנות אי שם ולעשות צעדה לילית בנעלי העקב, או לחילופין לשלם מכיסם עבור חניה קרובה.

גודל האולם- חשוב שהאולם יהיה גדול דיו עבור כמות האורחים ומעגלי הרוקדים אך גם לא גדול מידי. שימו לב גם למיקום החופה. האם קיים חדר יחוד? האם הוא מתאים לכם?

נגישות למוגבלים- אם בין המוזמנים יש נכים או קשישים, אל תשכחו לדאוג לרווחתם. החל מחנייה מתאימה, דרך מעברים נוחים וכלה בשירותים עם תו תקן לנכים.

שירותים וכיורים לנטילת ידיים- מה מצב הניקיון? האם יש מי שמטפל בהם במשך כל הערב?

חציצה אקוסטית- משהו שאולי לא הייתם חושבים עליו, אבל הוא יכול לקבוע אם האורחים יוכלו לשוחח בינהם בנחת בזמן שהתזמורת מנגנת, או שמא יאלצו להסתפק בשפת סימנים ובקריאת שפתיים. אם במקום יש מספר אולמות הרי שמערבבים שמחה בשמחה- חציצה טובה תמנע זליגת מוזיקה מאירוע לאירוע

הגברה- ומעניין לעניין באותו עניין- בשנים האחרוות יש אולמות שמציעים ללקוח מערכת הגברה אינטגרלית כאקסטרה, במקום להביא הגברה חיצונית.

תאורה- כנ"ל קיימים אולמות בעלי תאורה דינמית ממוחשבת, שעולה באיכותה על התאורה הסטנדרטית שהאולם מציע. גם כאן מדובר בתוספת מחיר.

עיצוב- האם כסא הכלה יהיה מכוסה בסדין לבן או שמא יעוטר בזרי חבצלות? איך תראה החופה? המפות והצלחות? חשוב לבדוק מה הסטנדרט שהאולם מספק והאם זה מספק אתכם.