חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  הפקת אירוע > חתן כלה? גם לכם תהייה חתונה מושלמת!

חתן כלה? גם לכם תהייה חתונה מושלמת!  
05/08/2012

נוכחתם לאחרונה בחתונה יפה באווירה רומנטית ומיוחדת? ודאי שמתם לב לכך שאחד האלמנטים הבולטים ביותר בשטח האולם/ הבר/ רחבת הריקודים היה העיצוב פרחים. כיום אחד הדברים הבסיסים המייחדים חתונה מעוצבת זה שימוש בפרחים: עיצוב שולחנות, עיצוב כיסא כלה – קבלת פנים.
ישנם כמה מקומות מרכזיים באולם האירועים שבהם תוכלו להביע טעמכם כאוות נפשכם:
קבלת פנים – עיצוב שטח זה בדרך כלל יכלול בין היתר גם תוספת של וילונות דקורטיביים. מראה זה מרכך ומעדן את חזות הגן, מעצבי אירועים ימליצו לכם לעשות כן אם אזור קבלת פנים הינו רחב במיוחד. כמו כן מוסיפים סידורי פרחים קטנים על יתר השולחנות שבאזור הקבלת פנים – ברים.
שולחנות האורחים – ישנם שיעדיפו הצבת פרחים אמתיים בשולחנות על גבי פרחי משי. זאת בשל העובדה שפרחי משי הינם יפים מאוד ומייקרים את האירוע לאין ערוך, אך לא פעם נתקלים הסועדים בכדורי פרחים מאובקים מעל למנת גורמה שאותה הגישו להם בכלים דקורטיביים. תופעה זו גורמת לאורח הרגשה של זלזול וחוסר אסתטיות. אי לכך ובהתאם לזאת בעלי האירוע יעדיפו פעמים רבות לבחור דווקא בפרחים חיים שלא נסחבים מאירוע לאירוע, כך שעיצוב הפרחים בשולחנות הינו חדש ורענן ואתם רגועים מתקלות לא נעימות.
נקודה נוספת שמאירה לבעלי אירוע לבחור דווקא בסידורי פרחים ולא לשים צמחים כהוויתם באגרטלים במרכז השולחן, היא האי נוחות שנגרם למסובים. פעמים רבות אגרטלים צרים וארוכים מהווים קישוט לשולחן והמתארחים אינם מחבבים זאת משני סיבות: מפריע להם להתנהל במהלך האירוע, קישוט השולחנות מטריד את שלוותם כיוון שאינם רואים מה קורה ברחבת הריקודים ואת כל השמחה המתרחשת ויותר מכך פעמים לא מעטות אורחים נפגעים מכך שהם מוסתרים בתמונות עקב הפרחים הגבוהים שנוכחותם גזלה את מקומם. לא פלא שהדרך הטובה ביותר למנוע אי נעימות שכזו מהאורחים היקרים היא סידור פרחים נמוך המושתתים על ספוג מימי שמשאיר את הפרחים רעננים, שולחנות יפיפיים ואורחים רגועים ושמחים.
חופה וקידושין – גולת הכותרת של החתונה היא החופה, רגעים עוצמתיים שבהם מחליטים בני הזוג להינשא אחד לשני על פי הלכות התורה הקדושה. תמונות החופה הינן מרגשות ולכן ההשקעה בעיצוב סידור הפרחים הינה חשובה וכדאית. הצורה הקלאסית בה מסדרים את רב החופות היא הצבת פרחים על גבי העמודים המובילים לחופה, בדרך כלל יש שלושה עמודים מכל צד שהם משולבים בסידורי פרחים או נרות, לפי רצון החתן והכלה.

יהיו כאלה שיעדיפו חופה לבנה, מרשימה וקלאסית. לעומתם יהיו בני זוג שליבם יחפוץ להראות את אהבתם וילכו על גווני אדום וכמובן שיהיו גם את אלה שירצו חופה צבעונית וססגונית. הכול אפשר רק תלוי בטעם האישי והתקציב של בני הזוג...
חשוב לדעת, לא כל בעל אולם מעמיד לרשותכם סידורי פרחים ברמה גבוהה לאירוע שלכם, זוהי אומנות שנלמדת בקורסים ובניסיון רב של שנים. אי לכך בעלי אולמות פונים לחנויות פרחים אמינות ואיכותיות אשר מתוקף תפקידם מעסיקים בעלי מקצוע אמתיים.
כל מה שנותר לכם, הוא לעצום עיניים ולבחור!