חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


טעמים בכפר  
10/06/2012

אהבתנו הגדולה לאנשים, למפגשים, לטעמים ומרקמים הביאה אותנו להקים קייטרינג קטן וחכם. הליווי הוא אישי. התאמת התפריט ייחודי ללקוח. עסק משפחתי עם נשמה יתרה.
בואו לזכות באירוע שהוא פינוק. הגשמת חלום והנאה. תשאלו את הלקוחות שלנו. רובם מגיעים מפה לאוזן וחלקם היו אורחים שלנו באירועים.
יש לנו מחלקה חלבית ומחלקה בשרית - המתמחה בחתונות יפייפיות. התפריטים שלנו הם שילוב של רעננות וחדשנות וכשרות מהודרת כאשר אנו שומרים על גישה שהתפריט צריך להיות מיוחד אך ללא התנשאות מיותרת.
 
אם אתם רוצים אירוע מיוחד, ייחודי לחלומות שלכם, מופק בהקפדה ומכל הנשמה אנחנו הכתובת. עם השנים צברנו ניסיון מבורך בהפקות שונות אותו נוכל להעניק לכם בשמחה ולענות על שאלותיכם בפגישת ההיכרות הראשונה שלנו... אנו פתוחים וקשובים לטעמכם ולרצונכם ביחס לאירוע ולקביעת תפריט טעים יפייפה שיתאים לאורחים ולאופי האירוע.
 
טיפים נוספים לגבי ההפקה....
אירוע אמור לשקף את דרך החיים של בעליו. כדאי לבחור במפיק ובכל נותן שירות לאירוע רק אם נוצרה הכימיה הנכונה. אם זה זורם יותר קל בכל ההכנות.
חשוב לשמוע המלצות אך חשוב לא פחות לערוך פגישת היכרות, לראות אירועים, לקבוע טעימות וכן לבקש ממליצים ולהתעניין. לשאול ולא להתבייש.

קביעת תקציב יכולה לגדור את החלום אך בהחלט יכולה לייצב אתכם במצב כספי טוב לאחר האירוע. לא מומלץ להיכנס לחובות מיותרים.
חשוב לקבל הצעת מחיר מפורטת וברורה בלי תוספות של הרגע האחרון. כל תוספת תגרור אחריה חריגה כואבת מן התקציב. מפיק בעל ניסיון יכול להציע מספר אלטרנטיבות לתקציבכם ולתת לכם לבחור מה הכי מתאים ונכון עבורכם.
 
בהכנה נכונה תשבו עם המפיק ועם הקייטרינג ויחד תגבשו סדר הושבה לאורחים. אתם מכירים אותם מקרוב, אפשר להעלות התלבטויות, לכולם ניתן למצוא מקום מבעוד מועד.