חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  הפקת אירוע > "ומחכה ומצפה.. " על כסא הכלה

"ומחכה ומצפה.. " על כסא הכלה  
07/02/2016

כסא הכלה הינו המקום בו הכלה יושבת ומתפללת עם חברותיה ומשפחתה עד שהחתן מגיע לכסות את פניה בהינומה, ומאז ועד לזמן הליכתה אל החופה.
בעקבות כך, על עיצוב כיסא הכלה להיות נעים ומזמין, וכן רצוי שיהיה נוח לישיבה ממושכת.
שימוש נוסף של כסא הכלה הוא רקע לתמונות, לפני ואחרי החופה.
הכסא עצמו הוא ברוב המקרים ספה נוחה מכוסה בצורה דקורטיבית בבדים לבנים כגון לייקרה, שיפון או סאטן. במידה ומשתמשים בספה זוגית יהיה נוח יותר לכלה בשמלה רחבה לשבת זמן רב ומבלי לחשוש לקמטים. וכן תמיד נחמד לארח חברה או אחיינית מתוקה על הכסא לידך.. לאחרונה בגני אירועים שונים הוכנס לשימוש ספסל- נדנדה ככסא כלה. שימוש בכסא כלה כזה יכול להיות בהחלט משב רוח מרענן לכסא ה"כבד" והמיושן.. גם כסא קש עטוף בבדים לא אטומים יבליט יותר את הכלה היושבת עליו, מאחר והוא לא לבן לחלוטין, עדיין תהיה ניגודיות מסוימת בין צבעי השמלה לכסא.
היכן למקם את הכסא?
במקומות רבים ישנו אזור ייעודי בו בד"כ מציבים את הכסא :
בגני אירועים יש לבחור מקום שמצד אחד הכלה לא תהיה רחוקה מידי, ומצד שני לא ייגשו אליה עם צלחת נוטפת כל- טוב- המזנון.. בדרך כלל ניתן למצוא עצים יפים או מסלעה מעניינת למקם את גב הכסא במקביל לה, ובכך להוסיף עניין וצבע.
באולמות האירועים -קיר אבנים דקורטיבי מואר בתאורה מיוחדת יכול לתת תוצאה מעניינת, אך במידה והכסא ממוקם ברחבת הריקודים יש ליצור הפרדה ורקע לכסא ע"י מחיצות או וילון גבוה ומיוחד לצורך העניין.
איך נקשט את הסביבה? כיצד ניצור אוירה חמה ונעימה, אך גם יוקרתית ומיוחדת?
זרי פרחים- יש לבחור בזרי פרחים גדולים ומשמעותיים, בצבעים תואמים לסביבה כדי ליצור שלמות במראה וברעיון. הזרים הגדולים ייתנו מענה ורקע יפה לצילומים גם כאשר יעמדו לצד הכלה, האמהות או החברות. עמודי תאורה "יפניים" כדים גדולים או מעמדים מברזל שיגביהו את הזרים יגרמו לכך שהזרים לא יסתתרו לחלוטין או לפחות יבצבצו בתמונות.
תוספות עיצוביות מעניינות לכסא הכלה יכולות להיות מעמדים מיוחדים לסידורי פרחים, כריות על הכסא ולצידו עבור החברות שימוש בתאורה וחרוזי קריסטל כדי להוסיף יוקרה.
כדאי להתייחס לאזור כולו ולא רק לכסא עצמו והרקעים השונים. כך ניתן להציב כסאות מסודרים בצדדים או כפי שהוזכר כריות ישיבה לחברות, כך יש עיצוב נוסף וגם התייחסות לאורחים.
לסיכום, על הכסא להתאים לאופי המקום ולאופי הכלה, ולהתחשב בנתונים הבסיסיים הקיימים, ובמטרות השימוש המיועדות לו.
 
 
כותבת המאמר: חגית – מעצבת אירועים.
מידע נוסף: 050-9233773, לאתר המלא לחץ כאן