חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  הפקת אירוע > צילום יום החתונה

צילום יום החתונה  
04/12/2011

אחרי שסגרתם עם הצלם המוכשר והמשתלם ביותר עבורכם את כל הפרטים הקטנים, הגיע הזמן ליהנות ולהנציח.
 
כדי שהצילומים יהיו מוצלחים, משקפים את האווירה ולא אלו שמכתיבים את התנהלות האירוע. אם רצונכם בצילומים מבוימים כמו צילומי צילומי חתן כלה או צילומי משפחה. חשוב להגדיר מראש זמן לפני ואחרי החתונה לתמונות אלו במקום האירוע או בטבע ובשאר הזמן  פשוט לחגוג ולהנות מההווה.
 
לרוב בני הזוג מעוניינים להתחיל את מסכת הצילומים עוד בשלב ההכנות בסלון הכלות, בקישוט הרכב, או בכל דבר שתבחרו לעשות ביום הזה. נוסף על צילומי ההכנות, כדאי לנצל את הצלם העומד לרשותכם לעוד כמה תמונות יפות שישמחו אתכם. שימו לב לסכם זאת מראש עם לצלם.
 
חובבי המסורת ואוהבי הקלאסיקה יפנו בשלב זה לסטודיו, לצילומים על חוף הים או במקומות כמו נמל תל- אביב. מי שמחפש יותר מקוריות, ימצא אין סוף מקומות לצילומים ככל העולה על יד הדמיון כמו: בשדה, בפרדס, בקניון, בחנות צעצועים, בסופר מרקט, בשוק, בג'ימבורי, ברחוב שקט וישן או באמצע רחוב מרכזי סואן.

חשוב לשים לב לכמה פרטים קטנים על מנת שתגיעו לחתונה במלא הכח לחגוג. לא מומלץ לכלה שצמה ביום החופה לתכנן מסע כומתה בשביל לצלם איזה תמונה שחלמה עליה. כאן המקום להוסיף שיש להיות עם יד על הדופק שגם הצלם לא לוקח אותך למקומות שלא היית רוצה ללכת רק בכדי לצלם תמונה יפה. יש לנהוג בהגיון ולחשוב מראש גם על שמלת הכלה הלבנה, ולאן לא מומלץ להיכנס איתה.


מאמר המשך: חידושים בעולם צילום האירועים

 

מוגש כשירות מידע על ידי אתר כל שמחה | כל המידע לארגון חתונה