חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  אטרקציות > חתונה ביום שישי

חתונה ביום שישי  
15/06/2015

כן ירבו חתונות מקוריות בישראל!
ידוע לכל שילדים זה שמחה. רעיון מקורי לשמח את האורחים והילדים.
 
הייתי לאחרונה בחתונה של זוג מאוד מיוחד. היה ברור שהחתונה תהיה משהו שונה, לא כמו כולם. החתונה הייתה ביום שישי בבוקר. הזוג החליטו לפנק את אורחיהם ושגם הילדים לא יצאו נפסדים.
החתונה הייתה בגן אירועים. דבר שאפשר מרחב רב לפעילות. הזוג החליט להתחשב באורחים שרוצים ליהנות בחתונה, לאכול ולרקוד כמו שצריך בלי ילדים מתרוצצים. שהרי אלו שעות שהילדים מלאי מרץ.
 
כמובן שכולם שמחו לראות את מ"מלכת הילדים" שנבנתה על הדשא תחת צלייה רחבה. חלק זה של הגן לא הופלה לרעה וקיבל אף הוא עיצוב חגיגי המתאים לעולם הילדים. כך שנראה היה שפינה זאת היא טבעית לגמרי בנוף החתונה.
ב"ממלכת הילדים" היו אנשי צוות האחראים על הפעלת הילדים, ביצירה

ישנם אטרקציות ש קל לארגן ועל כן תמצאו מסוגם בחתונות רבות. אבל אם הרעיון הזה מצא חן בעיינכם, תיקחו בחשבון שכדי שיצא טוב, תצטרכו להשקיע

ומשחק. אם אתם מעוניינים באטרקציה כזו בחתונתכם כאן המקום להתפרע ולהוסיף כל פעילות ילדים העולה על רוחכם כמו ליצן, חלוקת בלונים בצורות, בר אוכל לילדים, וכל דבר אחר - שמספיק יעניין את הילדים וישחרר את ההורים לשמוח ולשמח בחתונתכם. אם אתם דואגים ששמחת וחיות הילידים תחסר לכם אתם יכולים להגביל את הפעילות לזמן חדר יחוד ומנה ראשונה...
בחתונה שאנחנו היינו חווינו חוויה מוצלחת וראו שבעלי השמחה הקדישו מחשבה רבה גם לפינה הזאת. ידוע שלא חסר למה לדאוג ולארגן לקראת החתונה. ישנם הרבה אטרקציות שלא דורשות השקעה ארגונית רבה כמו הפרחת יונים, זיקוקים, קריקטוריסט, ומגנטים עם תמונות האורחים. דברים אלו קל לארגן ועל כן תמצאו מסוגם בחתונות רבות. אבל אם הרעיון הזה מצא חן בעיינכם, תיקחו בחשבון שכדי שיצא טוב, תצטרכו להשקיע זמן ומחשבה עד הפרטים הקטנים מה יהיה מתאים וימשוך את הילדים לאזור זה, מבלי להשתלט על החתונה.
 
ישנם נתונים שצריכים לקחת בחשבון לפני ש"הולכים על זה":
*לבדוק שיש קהל ילדים מספיק לפתיחת פינה כזו.
*שיש מספיק מקום באולם/ גן החתונה, שלא יבוא על חשבון צפיפות שולחנות האוכל או רחבת הריקודים
*להתחשב בזה שהילדים באים בלבוש חגגי. רוב ההורים לא יהיו מרוצים שהילדים יעשו יצירה בחמר או גואש בבגדים יפים.
*צריך להגדיר פעילות שתתאים לתווך גילאים רחב של ילדים.
*צריך להתחשב בשעת החתונה. אטרקציה מסוג זה מתאימה יותר לחתונה שנערכת בשעות היום. שאז באים יותר ילדים, והם ערניים!
*מעבר לעיצוב, שמומלץ שגם פינה זאת תהיה מאורגנת יפה כמו שאר האולם. (שהרי את הדברים המיוחדים כולם ירצו לראות)- חייבים לדאוג לצילייה או אוהל שיהיה נעים והילדים לא יתבשלו בשמש.