חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


כמו זוג יונים  
28/12/2015

כיום כל זוג המתחתן רוצה להפתיע ולרגש את אורחיו, כך שחתונתו תיזכר  ותהפוך לחוויה מקורית. אחד הדרכים להפתיע, לרגש ולהפוך את חופתכם לבלתי נשכחת זה הפרחת יונים או פרפרים. מכיוון שזה דבר פשוט להפקה ושכל אחד נהנה ממנו אפשר להזמין הפרחת יונים גם כהפתעה לחתן והכלה ולהוסיף להם עוד מימד מרגש בסיום החופה.
   
ישנם אנשים המתמחים בהפרחת יונים, הם יפריחו כ60 יונים לבנות לאחר החופה וגם יאפשרו לזוג להפריח אף הוא זוג יונים. רוב היונים יעופו חזרה ישר לכיוון השובך, תופעה יפה כשלעצמה. חלק מהיונים יישארו באזור שחרורם עד הזריחה, בשל היותן חיות לילה. ויאפשרו לאורחים להנות מהם עוד זמן רב, גם הילדים נהנים מהיונים הנשארות ומנסים לתפסם ולהאכילם.
מכיוון שמדובר בבעל חיים ולא בזיקוקים או בלונים יש לקחת בחשבון שלא ב100% זה עובד. לפעמים היונים לא רוצות לצאת מהכלוב, או שאינם עפות לכיוון השובך אלא לשולחנות האוכל.
 
אפשרות נוספת מרהיבה ביופייה היא הפרחת פרפרים אך גם היא עם סיכון שהפרפרים לא יעופו או יעופו ישר לשמלת הכלה, דבר שלא כל כלה תשמח בו..
בהפרחת פרפרים המפריח מפריח עשרות פרפרים צבעוניים ויפים ברחבי האולם. דבר ססגוני, חגיגי ומקורי במיוחד.